«Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська». Заходи до Дня рідної мови в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 22.02.2021 16:09

Цього року ми відзначаємо 150-ту річницю від дня народження Лесі Українки — жінки, яка стала символом нашої Батьківщини, втіленням її незалежності, самобутності та надій.

Педагоги закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини )№18 «Ясочка» долучилися до он-лайн проекту «ЧИТАЮЧИ ЛЕСЮ УКРАЇНКУ», який проводить Музей видатних діячів української культури з нагоди цьогорічного 150-річного ювілею видатної поетеси (25 лютого).

Вихователь Атаманенко Надія читала вірш «Літо краснеє минуло».

Вихователь Палкіна Леся «Стояла я і слухала весну».

Вихователь Комар Наталія – «На зеленому горбочку, у вишневому садочку».

Музичні керівники Лаптєва Лариса, Тихоненко Дар’я, Лелюх Наталія виконали пісню на слова Лесі Українки «Вечірня година», музика Валерія Вороб’я.

Вихователі знайомили дітей також з творами інших видатних українських поетів та письменників.

Проведені заходи в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка» до Дня рідної мови та 150-річниці з дня народження Лесі Українки, дали змогу в доступній формі ознайомити дітей із життям та творчістю поетеси, та милозвучністю української мови.