День захисту дітей в ЗДО № 7 «Орлятко»

Дата: 01.06.2020 15:21

Щороку 1 червня, в перший день літа, в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей – чудове свято одвічної надії та радості. Бо ж саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та радісними, прославляли свій рід і рідний край.

У нашої малечі не має бути нещасливого дитинства, і за це повинні відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх свобод і прав повинен бути одним з найголовніших наших обов’язків.

Отож, закликаємо всіх, не лише сьогодні, але й кожного наступного дня, зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми, справжніми патріотами й неодмінно стануть гордістю України.