Учні БНВО «Звитяга» завітали до  військової  частини А4533 (Гайок) з вітаннями до Дня Збройних сил України

Дата: 09.12.2019 14:57

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!

6 грудня відзначають день Збройних сил України. Цей день присвячений усім українським військовослужбовцям, які служили та продовжують служити в армії.

Наш заклад не лишився осторонь цього свята.  Сьогодні  учні БНВО «Звитяга» завітали до  військової  частини А4533 (Гайок) з вітаннями.  Звучали пісні, зворушливі вірші, лунали привітання та  добрі жарти.

Протягом тижня було проведено акцію і створено  «Велике серце» з привітаннями, побажаннями та словами вдячності для військових, яке залишиться на добру згадку в цій частині. До акції  приєднався  кожен клас школи, вчитель та працівник нашої школи. Кожен вклав  частинку ніжності і тепла своїх сердець. А також,  ми передали листи та малюнкаи воїнам, які захищають нашу Батьківщину на Сході.