A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

І етап Міського турніру з шашок «Цікаві шашки» в ДНЗ № 2 «Берегиня»

Дата: 17.02.2020 14:54
Кількість переглядів: 47

Шашки – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і сьогодні. Незважаючи на величезну популярність комп’ютерів і смартфонів, вона не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шашки – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.

Гра в шашки - дуже потужний інструмент гармонійного розвитку інтелекту дитини в ігровій формі. Завдяки іграм в шашки діти вчаться бути терплячими, посидючими, наполегливими в досягненні поставленої мети, виробляють у собі працездатність, вміння вирішувати логічні задачі в умовах дефіциту часу, тренують пам'ять, вчаться самодисципліни. Для розвитку розумового потенціалу дитини, шахи так само важливі, як і заняття спортом — для фізичного здоров’я.

Тому  педагоги  дошкільного  навчального  закладу (ясел-садка) комбінованого типу №2 «Берегиня» впровадили  в роботу з дітьми старшого дошкільного  віку гру в шашки, розуміючи  всю користь від цих  занять.

11 лютого 2020 року в  закладі  відбувся     І етап Міського турніру з шашок «Цікаві шашки». В турнірі брали участь вихованці старших груп № 4 «Барвінок,  № 7 «Колосочок»,  № 10  «Чорнобривчик»,  № 13 «Любисток».
Змагання проходили в декілька етапів. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії: діти  довго міркували  над  кожним  ходом.

        Дівчата та хлопчики  проявили недитячу витримку і гідно продемонстрували свої вміння та навички у грі в шашки. Кожному учаснику довелося зіграти не одну гру з різними суперниками, і за результатами зустрічей судді визначили переможців. У підсумку І етапу Турніру «Цікаві шашки» визначилися переможці: Якимов Костянтин – 3 місце, Власенко Артем – 2 місце, а І місце виборов вихованець старшої логопедичної групи № 7 «Колосочок» Дем’янчук Євген, який і візьме участь у ІІ етапі Міського турніру.

Кожен з учасників отримав медаль за участь у турнірі, а трійка призерів – грамоти.

Розумні, талановиті і сильні духом діти - це запорука майбутнього процвітання нашої країни.


« повернутися

Вхід для адміністратора