A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Без руху не буде розвитку і здоров’я у дошкільнят

Дата: 14.09.2020 14:36
Кількість переглядів: 54

P9093280Загальновідомим є твердження науковців у галузі фізіології, що однією з особливостей розвитку дитини-дошкільника є її природна потреба в русі.

 

Відомий лікар М. Амбодік іще в ХYІІІ ст. наголошував: «Недостатність у рухах тіла є основною причиною повільного народження дитячого тіла. Нерухоме перебування на одному місці будь-якій людині, а особливо малюкам, завдає велику шкоду. Тіло без руху подібне до стоячої води, що пліснявіє, псується і гине».

Педагоги ЗДО (ЦРД) №12 «Джерельце» прагнуть, щоб діти отримували задоволення від самої рухової діяльності, діставали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів у власному фізичному вдосконаленні. Особливо це стосується прогулянок на свіжому повітрі, які є важливим складником життєдіяльності всіх дітей.

Педагоги закладу спонукають дітей до рухової діяльності за допомогою різноманітного ігрового, спортивного інвентаря, повсякчас регулюють їхню активність та завжди схвалюють прояви самостійності, вольових зусиль, враховуючи руховий досвід кожного малюка окремо, рівень рухливості,  здібності та природні можливості.

А це забезпечує чудовий настрій дітей, загальну атмосферу в групі.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора