Центр "Звитяга". Старт гри "Джура Захисник"

Дата: 14.09.2020 14:06

...У Білій Церкві юнь патріотична.

Рівняється на синьо-жовті прапори!

7 вересня 2020 року відбувся старт військово-спортивної гри для учнів 10-х класів «Джура-Захисник».

Учням Центру військово-патріотичного виховання та допризовної  підготовки «Звитяга» була доведена програма, мета і завдання гри «Захисник». Щомісяця учні 10-х класів готуються до певного заліку, згідно програми, а в останній тиждень місяця кожний підрозділ складає залік. Результати будуть висвітлюватися на сайті сектору виховної роботи. Робота протягом навчального року за програмою гри «Захисник» - це підготовка до І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура-Захисник».

Таким чином, навчальні заклади щомісяця будуть отримувати результати  гри серед учнів 10-х класів, а це допоможе сформувати команду на І (міський) етап гри «Джура Захисник».

У 2019/2020 навчальному році у фіналі обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» взяли участь усі рої від навчальних закладів Білої Церкви. Фінал був проведений дистанційно, але це не завадило роям нашого міста вибороти  призові місця на етапах.

Так тримати, юні патріоти!!!