Дистанційне навчання вихованців ЗДО № 7 «Орлятко»

Дата: 15.04.2020 12:56

Наближається одне з найсвітліших свят - свято Христового Воскресіння, до якого ретельно готується кожна православна родина.Також Великдень - це одне з найочікуваніших дітьми свят, бо саме напередодні мами й бабусі роблять крашанки й печуть паски. Ці смаколики зачаровують своєю красою. Вони запашні, духмяні, ваблять малят прикрасами і їм так подобається постерігати за тим, як народжується свято.
      Наші педагоги  продовжують дистанційно працювати з своїми вихованцями та їх родинами. Завдяки розповідям про Великдень, почутих від дорослих, перегляду матеріалу, який рекомендують для вихованців та їх батьків педагоги закладу діти у доступній для них формі, дізнаються про давні традиції нашого народу і ще з більшим бажанням працюють над створенням цікавих тематичних виробів власними руками.

Ось так дошкільнята ЗДО № 7 «Орлятко» спільно з педагогами та батьками вихованців готуються до свята вдома.