«Перлини спадщини Василя Сухомлинського». Тематичний тиждень в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 02.10.2020 12:03

Напередодні Дня працівників освіти в закладі дошкільної освіти (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» пройшов тематичний тиждень, гаслом якого стали слова видатного педагога: «Серце віддаю дітям».

Вихователі й діти подорожували сторінками творів письменника. Адже, щоб самоствердитися в житті, дітям потрібна віра в себе, самоповага і повноцінно сформоване почуття власної гідності.

Також педагоги закладу та батьки передали естафету-челендж «Серце віддаю дітям» працівникам дошкільних закладів нашого міста, щоб усім було зрозуміло, що ми не просто працюємо, а кожного дня, кожну хвилину, ми віддаємо дітям свою частинку душі, серця, свою любов.