Розпочалась перевірка стану готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 20.08.2018 11:55

Огляд закладів освіти міста розпочався з понеділка 20 серпня 2018 року.

Питання готовності закладів до роботи у 2018/2019 навчальному році та до опалювального сезону на постійному контролі міської влади та управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Комісія на чолі із начальником управління Ю.Ф. Петриком вже відвідала значну частину закладів освіти міста.

Під час перевірки члени комісії особливу увагу звернули на:

• стан системи опалення, покрівлі;

• якість поточного та капітального ремонту, стану навчальних кабінетів і майстерень, бібліотеки, спортивної зали, споруд і майданчиків, їдальні, території закладу, стан технічних засобів навчання, меблів у класних, групових кімнатах, кабінетах тощо;

• стан безпеки життєдіяльності, електро- та пожежної безпеки, інженерних комунікацій (водопостачання, електропостачання, каналізації, вентиляції,) освітлення в класах і кабінетах;

• забезпеченість підручниками,

• стан готовності до опалювального сезону;

• забезпеченість педагогічними кадрами.

Здійснювалась перевірка готовності закладів загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи. Класні кімнати оснащуються новими меблями, комп’ютерною технікою, мультимедійним обладнанням, дидактичним матеріалом, облаштовано відповідні робочі зони тощо. Слід відзначити, що в липні 2018 року школи міста отримали ігрові набори Six Bricks boxes та LEGO Play Box.

Паралельно фахівці надавали практичні рекомендації з реалізації поставлених завдань.