A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Відкрита першість з авіамодельного спорту в класі «Кімнатні планери»

Дата: 02.02.2021 11:29
Кількість переглядів: 40

 

Згідно плану роботи ЦНТТ БМР на січень 2021 року в спортивному залі БЗШ №22 відбулись змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту в класі вільнолітаючих моделей для закритих приміщень. У змаганнях брали участь 3 команди, 17 учасників. Дві команди з ЦНТТ БМР, тренери Пономаренко О. А. і Козлов В. М. та команда з міста Ставище, тренер команди Поліщук Б. Б.

Змагання проводились із метою популяризації та подальшого розвитку авіамодельних видів спорту серед дітей і молоді; організації змістовного дозвілля дітей, пошук його нових форм під час проведення змагань; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей, задоволення їхніх потреб у творчій самореалізації. подальшого розвитку, удосконалення, популяризації та пропаганди науково-технічної творчості, зокрема авіамодельного спорту; збільшення мережі гуртків та залучення вихованців до участі у шкільних, міських та обласних змаганнях.

Дякуємо начальнику Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрію Петрику та завідувачці відділом позашкільної освіти та виховної роботи Ларисі Щербань за сприяння проведенню змагань, директору БЗШ №22 Галині Кучмі за гостинно наданий спортивний зал для змагань. Дякуємо всім учасникам змагань!!! Нових звершень і перемог!!!

 

Переможці змагань у класі «F1-L»:

І місцеСтепаненко Олег, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);

ІІ місцеБурлака Тимур, вихованець РЦДЮТ, м. Ставище, (тренер команди Б. Поліщук);

ІІІ місцеБолдир Дмитро, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов).

 

Переможці змагань на «дальність польоту», моделі до 500 мм:

І місцеСтрук Назар, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);

ІІ місце - Сізіков Ілля, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);

ІІІ місцеСізіков Олексій, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов).

 

Переможці змагань на «тривалість польоту»:

І місце Струк Назар, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);

ІІ місце - Чикиринда Дмитро, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);

ІІІ місцеБолдир Дмитро, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов).

 

Переможці змагань на «дальність польоту», моделі до 350 мм:

І місце - Болдир Дмитро, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В.Козлов);

ІІ місце - Бурлака Тимур, вихованець РЦДЮТ, м. Ставище, (тренер команди Б.Поліщук);

ІІІ місце - Віннічук Іван, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В.Козлов).

 

Подяка за активну участь у змаганнях:

  • Курко Сергій, вихованець РЦДЮТ, м. Ставище, (тренер команди Б. Поліщук);
  • Святина Богдан, вихованець РЦДЮТ, м. Ставище, (тренер команди Б. Поліщук);
  • Рацебуржинський Лев, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);
  • Котін Ілля, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов);
  • Великий Єгор, вихованець ЦНТТ БМР, (тренер команди В. Козлов).

 


« повернутися

Вхід для адміністратора