Ранкові зустрічі у«Золотому півнику»

Дата: 17.12.2019 11:07

У закладі дошкільної освіти №8 «Золотий півник» відбувся цикл ранкових зустрічей. Ранкові зустрічі були незвичайні. Вихователі зробили їх цікавими для дітей за змістом і формою, провели з опорою на діяльнісний підхід, використовуючи широкий арсенал практичних методів, ігрових прийомів у ситуаціях сюрпризності, пошуку, вибору, експериментування. Всі заняття були проведені у формі ігор, подорожей, вікторин тощо, які дали змогу дітям продемонструвати свої здобутки в розвитку і навчанні у процесі змістовної зайнятості, партнерської взаємодії й невимушеного спілкування.

А ще на них були присутні не лише діти, а й їх батьки. Мами й тата мали можливість переконатися чого досягли їхні малята, чого навчилися, що вміють робити та попрацювати у центрах діяльності разом з своїми малюками.