Результати онлайн-конкурсу "Топографія" та "Відун" Всеукраїнської військово-патріотичної гри "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Дата: 04.06.2020 09:14

29 травня 2020 року відбувся обласний онлайн-конкурс «Топографія» для роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дистанційний формат проведення «Джури» був, безперечно, новим і незвичним, проте результати білоцерківських шкіл серед інших закладів Київщини одні з найкращих!!!

Тож пропонуємо для перегляду результати конкурсу.

Середня група:

І місце – рій  «Нове покоління», Білоцерківської гімназії № 2.

Старша група:

І місце – рій «Нічна варта» БСШ № 9, рій «Соколята» БЗШ №5 та рій «Звитяга» БНВО «Звитяга».

ІІ місце – рій «Громовиця» БЗШ №17 та рій «Українські отамани» БСПМШ №16.

ІІІ місце – рій «Яструби» БЗШ № 11, рій «Січові стрільці» Ліцею "Білоцерківський колегіум" та рій «Характерники» БЗШ № 22.

У Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Відун» узяли участь 326 роїв, серед них 17 з м. Білої Церкви. Білоцерківцям є чим пишатися, адже:

ІІ місце отримав рій «Соколята» Білоцерківської загальноосвітньої школи № 5;

ІІІ місце отримали: рій «Росичі» Білоцерківської загальноосвітньої школи № 18, рій «Січові Стрільці» Ліцею "Білоцерківський колегіум", рій «Козацька Варта» Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Ліцей - Мала академія наук" та рій «Яструб» Білоцерківської загальноосвітньої школи № 11.

1. Призові місця присуджувалися: І місце - за результат 44-45 балів; ІІ місце - 42-43 бали; ІІІ місце - 40-41 бал.
  1. При фіксації системою Classtime кількох входів для виконання конкурсних завдань, зараховувався найнижчий бал.
  2. Роям середньої вікової групи (11-14 років), які відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 6/641-20 від 18.05.2020 «Про проведення Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун», брали участь поза конкурсом, призові місця не присуджувалися.

Роям-переможцям та роям-призерам конкурсу будуть надіслані онлайн-дипломи на електронні адреси, що були вказані при реєстрації.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!