Вшанування Т. Г. Шевченка в БЗШ №11

Дата: 11.03.2021 08:24

Щорічно, 9 березня,  Україна відзначає  день народження геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого, славетного й величного Тараса Григоровича Шевченка. Невмирущій славі генія українського народу були  присвячені тематичні заходи, які проводилися у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11. Українська символіка, кетяги калини, колоски пшениці, вишиті рушники, книжкові виставки, портрети Шевченка, стіннівки, учнівські малюнки прикрашали навчальні кабінети.

Учні 1-Г класу  (класовод Лінчевська Ж. А.) завітали до шкільної бібліотеки на цікаву та пізнавальну  годину спілкування «Іду з дитинства до Тараса». 1-В (класовод Коваленко Т. А.) та 2-Г класи (класовод Марченко Л.В.)  із великим натхненням декламували вірші Тараса Шевченка. Вихованці 2-А класу (класовод Білецька Т. І.) взяли участь у творчому проєкті: створили свої маленькі книжечки про дитинство Кобзаря. Третьокласники (класоводи Нестеренко Т. В., Міськова Т. А., Бурлуцька Л. В. та Ткач Н. І.) виконували музичні твори на вірші Тараса Шевченка «Зацвіла в долині червона калина», «Зоре моя вечірняя», розгадували шаради, ребуси, головоломки та створили яскраві малюнки-ілюстрації до поетичних творів поета. Класоводи 4-х класів (Поліщук Н. І., Манюк Н. П., Соляр Н. В.) взяли участь у фотоквесті та літературній вікторині "Вічне слово Кобзаря".

Ми переконані, що молоде покоління усвідомило, яким неоціненним є внесок Тараса Шевченка у розвиток української літератури, культури та державності.