Вітаємо переможців та лауреатів міського туру конкурсу «Учитель року – 2021»

Дата: 27.11.2020 08:19

Протягом двох тижнів листопада в нових, незвичних умовах, із використанням дистанційних технологій відбувався міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Випробування для освітян відбувалися в трьох номінаціях: українська мова та література, трудове навчання і математика. Конкурсанти демонстрували свої професійні напрацювання під час проведення уроків у режимі онлайн, протягом цікавих майстер-класів, під час виконання тестових завдань, що містили питання із методики, педагогіки та із самих предметів.

26 листопада 2020 року відбулося урочисте нагородження конкурсантів. Начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович зазначив, що у такий непростий час взяти участь у Конкурсі – це вже перемога. Він подякував учителям за їхню працю, творчість та бажання досягати, професійно рости, ділитися досвідом, долати перешкоди. Адміністраціям та педагогічним колективам закладів, які долучилися до Конкурсу, очільник освітянської родини висловив щирі слова захоплення за підтримку, допомогу конкурсантам.

За підсумками міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» дипломами Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та винагородою в розмірі половини посадового окладу нагороджено лауреатів Конкурсу: Спринчак Лілію Анатоліївну, учителя української мови Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, Бечко Наталію Іванівну, учителя української мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Жукову Ганну Павлівну, учителя математики Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Ковмір Наталію Олександрівну, учителя математики Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20, Петренко Ірину Вікторівну, учителя трудового навчання Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Переможцями міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» визнано учителя математики Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Бадзюх Людмилу Вікторівну; вчителя української мови Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Юрченко Олену Едуардівну; вчителя трудового навчання Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІступенів №16 та відзначено дипломами Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та винагородою у розмірі посадового окладу.

Урочисте нагородження відбулося в позитивній та дуже оптимістичній атмосфері.

Для переможців міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» випробування не завершились. Бажаємо їм яскравих педагогічних знахідок, творчих здобутків та перемог.