Обласна конференція «Збройні сили України – на захисті Батьківщини!», БЗШ №5

Дата: 09.12.2020 06:09

IMG_2656.jpg

До Дня Збройних сил в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулась обласна конференція «Збройні сили України – на захисті Батьківщини!». Темою конференції була історія та сучасність 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, яка дислокується у Білій Церкві. У цій конференції брав участь Платонов Нікіта, учень 11- А кл. нашої школи, який мав змогу познайомитися з бійцями 72-бригади, послухати їхні розповіді про бойові будні. Нікіта з великим трепетом та хвилюванням розповів про старшого прапорщика 72-бригади, батька двох випускників нашої школи, Івана Войтенка, який віддав своє життя за цілісність та незалежність нашої держави. Ми, молоде покоління, рівняємося на нього.