Вища освіта

Мережа вищої освіти м. Білої Церкви 2017 рік

МЕРЕЖА ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ  ЗАКЛАДІВ МІСТА БІЛОЇ ЦЕРКВИ

У м. Білій Церкві функціонують 16 закладів професійно-технічної і вищої освіти.

1. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти».

2. Білоцерківський національний аграрний університет.

3. Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету.

4. Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

5. Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж».

6. Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу Відкритий міжнародний університет «Україна».

7. Білоцерківський коледж Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

8. Білоцерківський технічний коледж Товариства сприяння обороні України.

9. Державний вищий навчальнийзаклад «Білоцерківський механіко-

енергетичний технікум».

10. Білоцерківський коледж сервісу та дизайну.

11. Білоцерківська філія вищого навчального закладу «Одеська державна академія технічного регулювання та якості».

12. Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту.

13. Білоцерківський центр дистанційно-заочного навчання ВНЗ «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту».

14. Державний навчальний заклад «Білоцерківське професійно-технічне училище ім.П.Р.Поповича».

15. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу».

16. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківський професійний ліцей».

Навчальний центр  по підготовці, перепідготовці та підвищення кваліфікації кадрів.

Атлас професій - інформаційна платформа огляду професій майбутнього.

Міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua - Інтернет-довідник для абітурієнтів.

Положення про виставку педагогічної творчості навчальних закладів міста Біла Церква «Інноватика в освіті Білої Церкви»

Тематика статей з профорієнтації менеджменту освіти».