Вища освіта

Мережа вищої та професійно-технічної освіти

м. Білої Церкви

2020 / 2021

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ М. БІЛА ЦЕРКВА

У м. Білій Церкві функціонують 11 закладів вищої освіти та 5 професійно-технічної.

Заклади вищої освіти

Білоцерківський національний аграрний університет

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»