Онлайн конференція, присвячена 76 річниці визволення України

Дата: 03.11.2020 23:58

IMG_1143.jpg22.09.2020 відбулася обласна краєзнавча онлайн конференція (ZOOM), присвячена 76 річниці визволення України від  німецько-нацистських окупантів. Сьогодні вже не залишилося живих свідків тієї страшної війни, поринути в ті страшні часи ми можемо з розповідей, фотографій та нагород, які зберігаються і передаються в родинах.

Дякуємо за активну участь Ісаєву Тимофію (5-А), тема його виступу «Мій прадідусь у Другій світовій війні», (керівник Гуманюк Н.В.). Гуманюк Вікторії (10-А), тема доповіді   «Друга  світова  війна  в  історії  нашої родини»,  (керівник Васильєва В. В.), Курсеітову Володимиру (11-Б), тема доповіді «Сильні духом» (керівник Курсеітова Г. С.).

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини нагородив учнів сертифікатами та висловив подяку керівникам Гуманюк Н., Курсеітовій Г., Васильєвій В. за вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького туристично-краєзнавчого руху та  якісну підготовку  вихованців до участі в конференції.