A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Онлайн виставка  дитячих робіт «Великоднє диво» в ДНЗ № 2 «Берегиня» під час карантину

Дата: 17.04.2020 23:20
Кількість переглядів: 64

Що ближче до Великодня, то українці все частіше згадують про традиції свята і самі беруться розмальовувати писанки. Розписати писанку напередодні великого Свята має кожен, це ніби своєрідне очищення та наповнення символічним змістом душі перед світлим Христовим Воскресінням. Адже писанка символ України, душа українського народу. Це безцінний скарб, який треба берегти і передавати наступним поколінням.

Традиційно, під час святкування Світлого Воскресіння Христового педагоги ДНЗ № 2 «Берегиня» влаштували виставку  дитячих робіт  «Великоднє диво».  Кожен із учасників: батьки разом з дітьми вдома  зробив власну, неповторну писанку, а дехто – і дві-три. Але однакових не було, адже у кожного – свій Всесвіт, своє життя, своя любов.

Через карантин  цього  року   батьки та діти мають  можливість переглянути роботи всіх учасників в дещо іншому форматі , у форматі  онлайн виставки на сайті дошкільного закладу.  Головними атрибутами кожної з дитячих робіт є символи Великодня – паска, писанка, пасхальні зайці, оздоблені бісером, аплікацією, намальованими візерунками.

Кожна дитяча робота легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю, адже дитина завжди передає те, що бачить, а бачить вона життя.

Можливо саме тому дитяча Великодня виставка випромінює щирість, любов і святковість.


« повернутися

Вхід для адміністратора