Жалобні заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору у БСШ №1

Дата: 27.11.2020 22:40

Напередодні Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті померлим від голоду”, до Дня пам'яті жертв Голодомору у Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов №1 було проведено жалобні виховні години "Збережи пам'ять. Збережи правду." (3-Б клас, класовод Колісник О.О.), "Квітка-незабудка" (4-В клас, класовод Ліпчевська К.М.), "Свічка пам'яті" (2-Г клас, класовод Бондаренко Р.О.), "Голодомор. Пам'таємо..." (4-Г клас, класовод Байбарза Т.М.) та "Не забудь!" (3-Г клас, класовод Сімех В.А.). Також, вчителем історії Акімовою Т.М., були проведені онлайн-години пам'яті "Страшні сторінки історії" для учнів 9-х класів.

Учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодомору в Україні, вшанували і тих, хто за окраєць хліба не доносив на брата, не відривав окраєць хліба від голодних дитячих ротів, не торгував святинею… Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах учасників  яскріло: «Хай не повторяться ніколи жахіття Голодомору!»