День толерантності у БСШ №1

Дата: 16.11.2020 19:52

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

Україна та її суспільство ще далекі до того, щоб стверджувати, що толерантність — це ознака нашого життя. Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію, тож відзначати День толерантності у Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 є традиційним. Для учнів 1-4 класів було проведено годину класного керівника, під час якої вони переглянули тематичні мультфільми, обговорили їх, познайомилися з правилами толерантного спілкування, з'ясували хто така толерантна людина та зібрали "мішечок порад".