Святкування вихованцями  ДНЗ № 2 «Берегиня» Дня  матері   на карантині

Дата: 11.05.2020 19:31

У  День  матері ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом, щоб висловити свою любов та шану до них. Зазвичай в цей день мамам дарують подарунки, листівки, квіти, поцілунки. Вихованці ДНЗ № 2 «Берегиня» вітають  своїх матусь приємним приготуванням святковогого столу.

Так на карантині мами  долучають  своїх  дітей  до «магії» приготування їжі:  коли безформний шматок тіста перетворюється в красивий пиріг, звичайні овочі -  на салат, а по кухні витає божественний аромат. Найкращим подарунком для кожної мами є бажання її малюка творити кулінарний витвір на її честь. Крім цього, перебуваючи на кухні разом з мамою, малеча вчиться працьовитості, старанності, розуму, мінню допомагати, прибирати і дбати про чистоту.

Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.