Виставка дитячих робіт "Зимове мереживо", ДНЗ №6 "Зіронька"

Дата: 27.01.2021 19:27

У ДНЗ №6 "Зіронька " проходить традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій на тему  "Зимове мереживо". Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях . Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Які тільки чудеса вміють створювати батьки з дітками! І веселих  сніговичків, і різдвяні віночки, і  зимові будиночки, і ялиночки... Всього не перелічити!

Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту дошкільнят. А ще ми радіємо тому, що члени родин вихованців мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати, а це для них найдорожчий новорічний подарунок.