Семінар-практикум для вчителів-логопедів міста «Рух, музика – запорука успішного розвитку мовлення дошкільників з ООП»

Дата: 26.11.2020 18:41

25 листопада в ЗДО № 6 «Зіронька» був проведений семінар-практикум для вчителів-логопедів міста з  проблеми «Рух, музика – запорука успішного розвитку мовлення дошкільників з ООП» у форматі ZOOM. На семінарі були висвітленні питання щодо впровадження музично – ритмічних технік в корекційну роботу вчителів – логопедів із дітьми дошкільного віку. Вчителі – логопеди отримали методичні рекомендації та практичні поради щодо впровадження біоенергопластики, фонетичної ритміки та використання музично – ритмічних ігор в корекційній роботі із дітьми, які мають порушення мовлення. А також були ознайомлені з використанням у своїй роботі логоритмічних чистомовок з елементами мнемотехніки та читання (методика розвивального читання Л. Шелестової).