Білоцерківськазагальноосвітня школа № 21 отримала європейську нагороду eTwinningSchoolLabel 2020-2021

Дата: 20.03.2020 18:27

eTwinning – ценавчальнапрограмаЄвропейськоїКомісії, започаткованау 2005 році. Її метою є створеннянеобхідних умов для міжнародногопедагогічного партнерства та сприянняспівробітництвуміжєвропейськими школами за допомогоювикористанняінформаційно-комунікаційнихтехнологій (ІКТ) та реалізаціїспільних онлайн-проєктів.

Серед кількох закладів міста найактивнішим учасником Програми вже не перший рік є невеличкий колектив педагогів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №21.

Під час реалізації численних проєктів вчителі англійської мовиБессараб Вікторія (в Програмі 3 роки), Синчук Наталія (в Програмі 2 роки) та Косолап Алла (в Програмі 1 рік)здійснюють вагомий внесок у покращення якості навчання. За три роки заклад шість разівбув відзначений  EuropeanQuallityLabel (Європейською Відзнакою Якості), вісім разів -NationalQualityLabel (Національною Відзнакою Якості), їхній проект ставав Проектом місяця, у квітні 2017 року заклад став Школою – лідером.

А днями Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№21 отримала найвищу відзнакувід команди eTwinning - значокeTwinningSchoolLabel 2020-2021.

Такі значки отримали 2139 шкіл із усього світу, 16 шкіл України і лише 2 школи Київської області. (Офіційний список шкіл тут https://www.etwinning.net/en/pub/support/2020--2021-etwinning-school-l?fbclid=IwAR0fMX1b1JmVp315I9vDdQ1j24CxwgyN5O_FWnZyAh03CWZSLkLVnh3t2Sc#c804)

Щиро вітаємо творчий колектив школи на чолі із директором Олегом Володимировичем Мерімерінимі бажаємо їм творчих ідей, цікавих проектів, нових досягнень і підтримки!