Арт-виставка творчих робіт «Весна буяє пишним цвітом» вихованців та батьків ДНЗ № 2 «Берегиня»

Дата: 28.04.2020 18:23

З метою екологічного виховання дошкільнят та популяризації дитячої творчості педагоги ДНЗ № 2 «Берегиня» разом з батьками та вихованцями створили арт-виставку творчих робіт «Весна буяє пишним цвітом», яку можна переглянути на сайті  дошкільного закладу. У виставці представлені роботи створені у техніці ліплення з пластиліну, солоного тіста,  конструювання з паперу, малюнок гуашшю, аквареллю  нетрадиційними техніками малювання, поробки з пробок, ниток, паперу, аплікації  з ватних дисків, серветок . Веселі та яскраві малюнки радують око, творчий  підхід  дітей та їх батьків до виконання цих чудових витворів  вражає своєю креативністю. Кожна робота – оригінальна і неповторна,  дарує радість, гарний весняний настрій  та гордість за наших талановитих дітей.