Флешмоб «Ми сумуємо за школою…» в БНВО «Звитяга»

Дата: 30.04.2020 18:14

Дистанційка, онлайн - ці слова стали зараз, мабуть, найуживанишими у сучасному світі під час пандемії короновірусу.

Батьки нервують, бо не завжди можуть пояснити своїм дітям програмовий матеріал, діти, бо не мають можливості виплеснути свої емоції, поспілкуватися із друзями чи погуляти, вчителі, бо відразу декілька платформ опановують для дистанційного навчання, порівнюють, аналізують, для того, щоб зробити це саме навчання якомога якіснішим, бо тепер режим роботи став 24/7...

Але...Всі вони сходяться на одній думці: «Скоріше б кінець цього карантину і швидше б до школи».

Учні, вчителі та навіть батьки дітей нашої школи взяли участь у флешмобі «Ми сумуємо за школою…» Усі учасники висловали свої думки,  почуття, ділилися чим для кожного є школа, яку важливу роль відіграє вчитель, яким необхідним є спілкування, за чим саме вони сумують в цей час…. Підсумком флешмобу стало відео «Ми сумуємо за школою». https://www.facebook.com/100007140432719/videos/2630121693902486/?id=100012934299114

Школа без дітей це просто мертва будівля. Всі страшенно сумують за школою. Всім уже набридло сидіти вдома. Але мусимо берегти здоров'я своє та оточуючих, тому сумлінно виконуємо головну умову карантину - сидіти вдома…і чекати зустрічі зі школою!!!