Благодійний ярмарок «Добро врятує світ»

Дата: 26.12.2019 17:53

Врятує світ краса-

Завжди так говорили

Тепер врятує світ лиш доброта,

Бо однієї вже краси занадто мало.

Бо скільки всюди зла-

Людина вже не та.

Тож, люди, на землі!

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла!

Щоб кожен міг серед краси прожити,

У царстві справедливості й добра.

Ми живемо в ті часи, коли безцінне життя людини оцінюється грошима. Зазвичай родина, яка зіштовхнулася з тяжкою хворобою, залишається віч-на-віч зі своєю проблемою. Співчуття, милосердя виражається в по­требі допомагати іншим. Саме такі якості притаманні учнівському, педагогічному та батьківському колективам БЗШ №5.

«Допоможемо врятувати життя!!!» - під таким гаслом 16 грудня пройшов благодійний ярмарок  по збору коштів для онкохворих батьків та братику учня нашої школи. Добра справа об’єднала весь наш дружній колектив, учасниками заходу були не лише школярі,  а й їхні батьки, дідусі, бабусі та жителі мікрорайону. За найнижчими цінами можна було придбати сувеніри, поробки, екібани, випічку, виготовлені дітьми власноруч.

На Козацькій раді відзначили найактивніших учасників благодійного ярмарку: учні 2-В (кл. керівник Грозна Н.Д.), 6-Б (кл.керівник Яковенко Л.М.), 3-А (кл. керівник Пазініч Л.Б.),  4-Б (кл. керівник Поліщук Г.П.), 5-Б (кл. керівник Юрченко О.Е.),  9-Б (кл. Бількевич Л.Ю.) класів.

Переможцями благодійного ярмарку стали діти 2-В (кл. керівник Грозна Н.Д.) та приєдналися учні 6-Б класу  (кл. керівник Яковенко Л.М.), які представили найбільшу кількість виробів та виручили найбільшу суму коштів.

Кожен, хто взяв участь у благодійному ярмарку, зробив свій невеликий, але посильний внесок у цю дійсно милосердну справу!