Дата: 03.02.2020 17:51

День Соборності України ввійшов до національного календаря, як велике державне свято. Соборність – це символ. Символ боротьби за волю. Порозуміння між людьми.

22 січня 2020 року біля погруддя Великого Кобзаря в Білій Церкві зібралися патріоти, ті, хто понад усе прагнуть жити у вільній, єдиній, могутній, соборній Україні.

Учнівська молодь Білої Церкви вже вкотре активно долучилася до державного свята – Дня Соборності України з нагоди проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

Після покладання квітів до пам'ятника Кобзарю вся громада об'єдналася у великий Ланцюг Єдності. І саме так, узявшись за руки, учнівська молодь поряд із представниками різних професій і релігійних переконань, усіх, хто прийшов цього дня на площу, пройшли центральною вулицею міста до міської ради, щоб там, перед портретами загиблих героїв віддати їм свою шану за їх доблесть та відвагу та виконати Гімн України.