У міському етапі визначилися переможці «Юного дослідника»

Дата: 05.03.2020 17:49

03 березня 2020 року були підведені підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології  «Юний дослідник», який проводить Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (керівник Катерина Гармаш) .

Конкурс проводиться з метою залучення дітей до експериментально-дослідницької роботи з природознавства та біології, формування у вихованців первинних екологічних знань, залучення їх до активної пізнавальної, суспільно-корисної роботи, розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень, створення умов для творчої самореалізації учнів.

До ЦЕНТ БМР було направлено 19 дослідницьких робіт із 12-ти освітніх закладів міста, зокрема БЗШ №  3, 4, 5, 7, 21, 11, 21, 22; БСШ № 1, 12;  гімназії № 2, ліцею «Білоцерківський колегіум» та ЦЕНТ БМР.

До участі у конкурсі запрошувалися учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 9 до 11 років, які здійснювали експериментально-дослідницьку діяльність у галузі біологічних наук. Проводився конкурс у два тури: І тур – заочний (відбірковий)  і ІІ тур – очний (захист експериментально-дослідницьких робіт).

Дослідницькі роботи на очному етапі представляли 15 учасників: Білоцерківська Дарина (БЗШ № 4, ЦЕНТ БМР); Письменник Тетяна (БЗШ № 5); Сич Аліса (Білоцерківський колегіум); Березюк Максим (БЗШ № 3); Волощук Анна (БСШ № 1); Голошубова Маргарита (БЗШ № 7, ЦЕНТ БМР); Надтока Софія (БЗШ № 5); Кравченко Розалія (БЗШ № 3, ЦЕНТ БМР); Гриневич Олена(БЗШ № 22); Кожух Андрій  (БЗШ № 5); Густиря Наталія та Лобода Софія (БЗШ № 21); Майборода  Денис (БЗШ № 3); Запара Дарія  (БСШ № 1); Бочкова  Анастасія (БСШ № 12); Бондаренко Олександр (Гімназія № 2).

Юні натуралісти захищали свої роботи у  5-ти номінаціях:  «Я і природа», «Рослини навколо нас»,  «Тваринний світ». «Охорона здоров'я», «Народознавство, краєзнавство».