«Щасливе дитинство без війни» - заходи до Дня пам’яті та примирення в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 12.05.2020 17:16

Нинішнім дітям випало зростати у складний, неспокійний час, змалку зіткнутися зі страшним явищем: війна. Щоб наші малята не втратили щасливе дитинство, довіру до світу, дорослі повинні розповідати їм про історію нашої країни, дати уявлення про Другу світову війну, День пам’яті та примирення.

Батьки вихованців закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка» провели дітям фотоекскурсію сторінками старих альбомів. Діти роздивилися фотографії своїх прадідів. Познайомилися із своїм родинним деревом.

Світлі, незабутні миті єднання поколінь, які живлять почуття любові до рідної Батьківщини, зафіксували у фотографіях.