Зустріч із рекордсменом Книги рекордів України

Дата: 10.12.2019 17:11

3 грудня в Міжнародний день людей з інвалідністю в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася зустріч із випускником 2006 року Олександром Білоконем.     Олександр своїм ставленням до життя, високими досягненнями в спорті довів, що інвалідність – це не вирок. Школярі були приголомшені силою цього юнака, яку він продемонстрував під час підняття штанги та гирі. Спортивні приладдя вагою 40 та 60 кг із легкістю підкорилися богатиреві. Але за цією «легкістю» стоять щоденні виснажливі тренування, величезна сила волі, прагнення досягти успіху в житті.

Вразили учнів й вагомі досягнення Олександра, адже у свої 28 років він неодноразовий чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, бронзовий призер «Богатирських ігор», рекордсмен Книги рекордів України.