Міжнародний день миру в БНВО "Звитяга"

Дата: 21.09.2020 17:01

F:день миру 2unnamed.jpgМиру в Україні - бути!

Миру хочуть добрі люди

І дорослі, і малі

Прагнуть миру на Землі!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Сьогодні відзначили День Миру і в БНВО "Звитяга".

Протягом дня учня закладу брали в участь в акції  «Наш голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Члени учнівського самоврядування  підготували  флеш-моб «Ми за мир», який проведи  для дітлахів молодшої школи.