Вітаємо переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Вітаємо переможців
II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Успіхи учнів Білоцерківської міської територіальної громади дають натхнення, сили і наснагу в цей складний для України час. Сьогодні наша втіха і гордість – переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році.
У скарбничці юних науковців 43 нагороди: 21 золота, 13 срібних, 9 бронзових медалей (у 2020/2021 навчальному році – 33 нагороди: І місце – 16, ІІ місце – 8, ІІІ місце - 9)! Цьогоріч 23 учні-переможці (минулого року – 16 учасників) ввійшли до складу команди Київщини для участі в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Пишаємося кожним, хто виявив бажання, знайшов можливість і натхнення долучитися до конкурсних змагань! Дякуємо науковим керівникам юних манівців, які забезпечили підготовку учнів до заходу.
Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:
І місце
- Ковтун Ілля Володимирович, учень 11 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Українська література», науковий керівник Терехов В. І.;
- Гейкаленко Софія Павлівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум», секція «Українська мова», науковий керівник Баяк І. В.;
- Бойко Оксана Юріївна, учениця 10 класу БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», секція «Французька мова», науковий керівник Хмельницька І. В.;
- Швець Яна Яківна, учениця 11 класу БСШ №1, секція «Польська мова», науковий керівник Бондар Т. В.;
- Пугач Софія В’ячеславівна, учениця 9 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Філософія», науковий керівник Щаслива Н. С.;
- Боженко Денис Олександрович, учень 11 класу БЗШ №7, секція «Правознавство», науковий керівник Середа О. І.;
- Снігур Аліса Костянтинівна, вихованка гуртка ЦПО «Соняшник», учениця 11 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Археологія», науковий керівник Гаврилюк В. Ю.;
- Гарбузенко Анна Андріївна, учениця 10 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Бурлака С. І.;
- Макаренко Юлія Євгенівна, вихованка гуртка ЦПО «Соняшник», учениця 11 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Етнологія», науковий керівник Гаврилюк О. М.;
- Лисенко Катерина Анатоліївна, учениця 10 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Всесвітня історія», науковий керівник Беник О. Н.;
- Черевична Валерія Володимирівна, учениця 10 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Географія та ландшафтознавство», науковий керівник Довгань А. І.;
- Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 11 класу БЗШ №18, секція «Матеріалознавство», науковий керівник Кушнір І. М.;
- Чернюк Вікторія Андріївна, учениця 10 класу БЗШ №18, секція «Комп’ютерні системи та мережі», науковий керівник Чернюк А. В.;
- Семенченко Софія Сергіївна, учениця 10 класу БСШ №12, секція «Технології програмування», науковий керівник Журибеда О. А.;
- Хрущ Віра Олегівна, учениця 10 класу Гімназії №2, секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», науковий керівник Букач А. В.;
- Красільнікова Катерина Владиславівна, учениця 10 класу БЗШ №18, секція «Експериментальна фізика», науковий керівник Беженар А. А.;
- Кліванська Анастасія Валеріївна, учениця 10 класу БЗШ №18, секція «Астрономія та астрофізика», науковий керівник Беженар А. А.;
- Костенко Діана Ігорівна, учениця 11 класу БЗШ №6, секція «Загальна біологія», науковий керівник Сабадин В. Я.;
- Капшук Артем Олександрович, учень 10 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Зоологія», науковий керівник Поліщук В. М.;
- Зелена Вікторія Петрівна, учениця 11 класу БЗШ №21, секція «Психологія», науковий керівник Корованюк Н. В.;
- Харьков Ілля Олександрович, учень 9 класу БЗШ №17, секція «Екологія», науковий керівник Злочевська Н. О..
ІІ місце
- Герега Яна Євгеніївна, учениця 9 класу БЗШ №6, секція «Фольклористика», науковий керівник Омельченко Т. В.;
- Божик Аля Романівна, учениця 9 класу БЗШ №6, секція «Літературна творчість», науковий керівник Качка Г. Г.;
- Карімова Саміра Шапур-кизи, учениця 9 класу Гімназії №2, секція «Кримськотатарська гуманітаристика», науковий керівник Наконечна О. Б.;
- Архипенко Юлія Володимирівна, учениця 10 класу БСШ №9, секція «Англійська мова», науковий керівник Ронська Н. Т.;
- Толочко Дар’я Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум», секція «Педагогіка», науковий керівник Большакова І. Є.;
- Болдир Дмитро Миколайович, учень 11 класу БЗШ №18, секція «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», науковий керівник Кушнір І. М.;
- Мельничук Вікторія Дмитрівна, учениця 11 класу БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит», науковий керівник Москаленко В. А.;
- Кондратюк Поліна Олегівна, учениця 10 класу БСПМШ №16, секція «Ботаніка», науковий керівник Цехмістренко С. І.;
- Омельченко Олександра Анатоліївна, учениця 9 класу БЗШ № 6, секція «Медицина», науковий керівник Федоренко Л. А.;
- Портянко Роман Віталійович, учень 11 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Хімія», науковий керівник Білопольська Т. В.;
- Паламарчук Костянтин Олегович, учень 10 класу БЗШ № 17, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», науковий керівник Семененко Л. З.;
- Бахур Тимофій Артемович, учень 9 класу БЗШ №17, секція «Ветеринарія та зоотехнія», науковий керівник Романішина Т. О.;
- Карпук Ксєнія Станіславівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум», секція «Селекція та генетика», науковий керівник Звір Г. В..
ІІІ місце
- Швець Анна Олегівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум», секція «Зарубіжна література», науковий керівник Бондаренко О. В.;
- Степура Дарія Петрівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум», секція «Соціологія», науковий керівник Максимець Ю. А.;
- Мельниченко Дмитро Олегович, учень 11 класу БЗШ №21, секція «Історія України», науковий керівник Балас О. Ю.;
- Негода Вікторія Олегівна, учениця 10 класу БЗШ № 18, секція «Кліматологія та метеорологія», науковий керівник Яровська А. О.;
- Шаулка Марія Олегівна, учениця 10 класу БСШ № 12, секція «Гідрологія», науковий керівник Міханова В. П.;
- Гайдук Андрій Євгенович, учень 8 класуБСШ № 12, секція «Електроніка та приладобудування», науковий керівник Зеленська Н. І.;
- Євпак Вікторія Олегівна, учениця 10 класу БСШ № 12, секція «Прикладна математика», науковий керівник Муляр Л. В.;
- Кравченко Анна Русланівна, учениця 8 класу Гімназії № 15, секція «Теоретична фізика», науковий керівник Галюк Н. С.;
- Харенко Аліна Анатоліївна, учениця 11 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Мікроекономіка та макроекономіка», науковий керівник Часнікова О. В..
Усе буде Україна! Усе буде Перемога!