Вітаємо з перемогою!

Дата: 05.05.2022 06:38

Срібна медаль Іллі Бейгула та Почесна відзнака Вікторії Шумської у Міжнародному конкурсі «GENIUS Olympiad Ukraine»

Найвагоміший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів щороку проводиться у Сполучених Штатах Америки. Його запровадили в 2011 р. Ідея створення «GENIUS Olympiad» та відповідно «GENIUS Olympiad Ukraine», присвячена глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних
наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу, тому всі проєкти, подані конкурсантами, мають підвищувати обізнаність людства з новими глобальними екологічними викликами, розкривати шляхи їх подолання або пропонувати механізм зменшення негативного впливу суспільства на довкілля.

Його учасники - учні освітніх та вихованці позашкільних закладів 8–11 класів, старші 13 років. Цьогоріч роботи на «GENIUS Olympiad Ukraine» були представлені з 23 областей України у категоріях та підкатегоріях: «Наука», «Робототехніка», «Бізнес», «Креативне письмо», «Мистецтво», «Музика», «Короткометражний фільм», загалом 12 тисяч проєктів. Серед них і два проєкти вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості. У цьому авторитетному світовому та українському конкурсі взяли участь гуртківці «Екологічна журналістика» ЦЕНТ БМР (керівник Наталя Челнокова) - Ілля Бейгул та Вікторія Шумська. У творчій співпраці з керівником гуртка Ілля підготував колаж «Обираємо сьогодні завтрашнє майбутнє» (категорія «Мистецтво», підкатегорія «Змішана техніка»), а Вікторія - есе-роздум «Екологічний шлях до Космосу можливий?» (категорія «Креативне письмо», підкатегорія «Есе»). Фахове журі гідно оцінило роботи наших вихованців – Ілля Бейгул здобув срібну медаль, а Вікторія Шумська – Почесну відзнаку.

Під час онлайн нагородження переможців привітали Євген Кудрявець - національний директор «GENIUS Olympiad Ukraine», заступник директора управління стратегічними проєктами та міжнародних відносин «МАНУ», Фехмі Дамкачі – засновник «GENIUS Olympiad», президент «Terra Science and Education» та Оксен Лісовий – директор НЦ «МАНУ», побажавши усім успіхів та нових екологічних проєктів на благо нашої країни та світу.

Тож і ми вітаємо наших переможців!