Це дивляться з темних небес загиблі поети й герої…

Дата: 19.02.2022 18:13

Якби не вони, ми б залишилися без волі та свободи. Якби не вони, нашу мову знову змусили б замовкнути, нам і далі закривали б роти кийками, а очі – сльозогінним газом. Якби не вони – нас би знову приспали, нашу історію вкотре переписали за чужим і неправдивим сценарієм. Якби не вони – то український дух борців та воїнів був би за гратами, а в серці кожного щирого українця була б куля, якщо не свинцева, то куля тотального страху, зневіри та безнадії. Якби не вони, наші руки були б зв’язані, а ми – поставлені на коліна перед бандитами та сусідом-агресором без війни та права вибору. Герої Небесної Сотні, як і всі герої Революції Гідності, живі й мертві, зробили величезну справу для збереження нашої української державності, незалежності, культури, мови та історії, свободи, гідності та права вибирати своє теперішнє й майбутнє! До Дня Героїв Небесної Сотні учні білоцерківських навчальних закладів розпочали відеомарафон вшанування пам’яті загиблих героїв України. Своїм прикладом діти хотіли нагадати й одноліткам, і дорослим про подвиг Небесної Сотні й закликали не забувати тих, завдяки кому ми досі маємо можливість залишатись українцями, вільними та незалежними!

#небесна_сотня #герої #герої_не_вмирають #день_героїв_небесної_сотні #слава_україні #героям_слава #марафон #україна #біла_церква