МИ – ЗА БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ! БЗШ №5

Дата: 10.02.2022 12:29

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

У БЗШ №5 класні керівники провели години спілкування, серед них: «Правила безпечного Інтернету», «Захист дітей у цифровому просторі (1-2 кл.), «Шкідливий вплив мобільних телефонів на організм та свідомість дітей» (3-6 кл.). Учителі інформатики провели на своїх уроках для 7-9 класів уроки з теми «Безпека в мережі Інтернет», а також квест-гру «Морський
бій».

Виконуючи різноманітні інтерактивні вправи, діти засвоїли правила Інтернет-спілкування, познайомилися з цікавими, а головне - безпечними Інтернет-ресурсами. Старшокласники дізналися про ризики та небезпеки, які приховує мережа Інтернет.