Колсалтингова студія інструкторів з фізичної культури ЗДО

Дата: 26.01.2022 17:43

Науковцями доведено вплив рухової активності на фізіологічне формування організму дошкільника та його психічне благополуччя. Оскільки дошкільна освіта – одна з перших ланок становлення особистості, проблема збереження здоров’я й запровадження здорового способу життя є досить актуальною саме в цей період.

Проблема формування рухової компетентності дітей спонукає педагогів до пошуку нових підходів до змісту фізичного виховання, використання нетрадиційних засобів, які б сприяли підвищенню рухової активності дітей, зміцненню їх здоров’я.

З метою формування професійної компетентності педагогів щодо підвищення рухової активності дітей, 25 січня 2022р. на базі ДНЗ №19 « Кобзарик» у форматі ZOOM-конференції було проведено засідання консалтингової студії для інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування рухової компетентності дітей дошкільного віку в контексті оновленого Базового компонента дошкільної освіти - Державного стандарту дошкільної освіти».

Під час роботи студії консультант КУ БМР «ЦПРПП» Оксана Романюк висвітлила питання «Новий дитячий садок - формат змін дошкілля», вихователь-методист ДНЗ №19 «Кобзарик» Валентина Войдевич розкрила проблему «Формування рухової компетентності дітей дошкільного віку в контексті оновленого Базового компонента дошкільної освіти - Державного стандарту дошкільної освіти», інструктор з фізичної
культури Наталія Мак ознайомила з досвідом роботи «Використання фітбол-гімнастики в організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку». Під час висвітлення питання «Забезпечення рухової активності дітей дошкільного віку з використанням нестандартного фізкультурного обладнання», слухачі мали змогу переглянути відео-презентацію нетрадиційного фізкультурного обладнання спортивного залу садочка.