Фестиваль щедрівок у ДНЗ (ЦРД) №18 "Ясочка"

Дата: 14.01.2022 15:17

Зимові свята – дивовижний час, коли повсюди панує атмосфера добра, тепла, особливої єдності. У дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини)№18 «Ясочка» продовжують цікаву традицію – проведення фестивалю щедрівок.

Цінність народних традицій у тому, що вони продовжують в сьогоденні. Щедрий вечір щорічно настає 13 січня. У цей день здавна наші предки вбиралися в костюми і ходили в гості до сусідів, щоб за допомогою народних пісень принести мир, благополуччя і багатство в будинки людей.

Тематична розвага у форматі українських вечорниць познайомила дітей із зимовими народними обрядами.

Свято було динамічним і масовим. Діти відчули почуття родинності та
духовної єдності.

Різдвяний вертеп – самобутня українська традиція. Продовжуючи цю традицію і дбаючи про духовне виховання дітей, вихователі провели виставку-огляд вертепних композицій, створених батьками вихованців.
Дякуємо їм за чудові виготовлені вертепи.