Зимові розваги малюків в ДНЗ №33 "Калинка"

Дата: 20.01.2022 16:48

Любить зиму дітвора,
Тішить діток диво - сніг.
Щастя й радості пора,
Скрізь дзвенить дитячий сміх.

На санчатах малюки
Із гори щодуху мчать,
Грають в сніжки залюбки,
Очі радістю горять!

Ліплять бабу снігову
Величезну всі разом,
Кулю з снігу чималу
Ось, скатали вже гуртом!

Взимку безліч є розваг,
Ігор різних в дітвори,
У дворі такий " аншлаг"-
Лижі, сани , ковзани!

Кілька зимових днів, коли землю вкрив легкий сніжок були справжньою радістю для дітей нашого садочка. Малята з цікавістю спостерігали за білими пластівцями і крупинками, що летіли на землю, старші дошкільнята досліджували властивості снігу.

Сніжинки, бурульки, замети та гірки … Ах, як прекрасні білосніжні пейзажі за вікном, яке вже з вечора так тонко, витончено і майстерно розмалював мороз! Зима – прекрасна пора для активного проведення часу на свіжому повітрі, для дитячих забав і снігових пригод. Кататися на санчатах і на лижах, грати в сніжки, ліпити сніговиків — ці розваги до душі дітям в усьому світі! Тому наші вихованці разом зі своїми вихователями влаштували день снігу та отримали величезну купу позитивних емоцій!!