Щедрий вечір у ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 17.01.2022 15:38

Добрий вечір, люди,
Вашій теплій хаті!
Щоб були ви завжди
Щедрі і багаті!
Хай Різдво Христове
Вас благословляє,
Бог ся рождає!

У підсумок новорічно-різдвяних свят у ДНЗ № 31 «Незабудка» проходить колоритний, самобутній захід що носить назву «Добрий вечір, люди!».

«Щедрий вечір, добрий вечір», такими слова розпочалося свято, де на гостину до малюків завітали щедрівники. Та не самі прийшли – ще й Козу привели, як і годиться за старовинним обрядом. Дошкільнята були вбрані у вишиванки та народні строї. Дітки співали «Радуйся, ой радуйся земле, Син Божий, народився...».

Глядачами цього чудового дійства були маленькі вихованці закладу. Саме їх знайомили з традиційними народними обрядами, співали колядки та щедрівки. Педагоги закладу організували свято, аби розповісти діткам про українські традиції і прищепити любов до своєї культури. Навчати любити свій народ і традиції.  Так хочеться донести до дітей те прекрасне, що зберіглося у фольклорі. Такі вистави найкраще влаштовувати саме для найменших. Адже в дитинстві усі враження - найбільш сильні та яскраві!