Музичні розваги "Добрий вечір, щедрий вечір!" у ЗДО №34 "Чебурашка"

Дата: 17.01.2022 15:29

З метою поглиблення знань дошкільників про зимові свята та  традиції  українського народу педагоги  закладу провели з дітьми музичні розваги «Добрий вечір, щедрий вечір!»

Господар з господинею готуються до свята. Дід натопив піч, щоб бабуся вечерю готувала, кутю заправляла. Пироги, цукерки, яблука, горішки та інші смаколики чекають на щедрувальників. Аж ось і малята ідуть, Козу ведуть, дідуся з бабунею вітають.

Діти брали участь у традиційних різдвяних іграх, водили хороводи, співали пісеньки-колядки, які прославляють господарів за щедрість, доброту, гостинність, несуть побажання здоров'я, щастя та гарного настрою на весь рік.

Створена святкова атмосфера  забезпечила гарний настрій та залишила чудові враження дітям.