Спортивне свято для дітей раннього та молодшого дошкільного віку «Зайченята роблять вправи для здоров’я і забави». ДНЗ №32 "Перлинка"

Дата: 29.12.2021 14:07

У дитячому садку "Перлинка" з дітьми раннього та молодшого дошкільного віку (з кожною віковою групою окремо) було організовано та проведено спортивне свято "Зайченята роблять вправи для здоров'я і забави".

Мандрівка в казку перетворила дітей у зайченят, а інструктора з фізкультури - Камуз Владлену Іванівну, в зайчиху-маму.

Розвага дуже захопила дітей. За допомогою вправ і рухів вони справилися із завданнями: готували смачний борщ, котили м'ячики з гірки, гралися з хитрою лисичкою.

Дивовижні перевтілення забезпечили сприятливу емоційну атмосферу та стійкий інтерес малят до рухової діяльності.