Попередження домашнього насильства

Дата: 23.12.2021 08:22

21 грудня 2021 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся навчальний тренінг для соціальних педагогів Білоцерківської міської територіальної громади з теми «Попередження домашнього насильства. Поняття, форми, причини та наслідки». Тренінгове заняття проводила провідний спеціаліст Управління освіти і науки Яценко Наталія Володимирівна, яка пройшла навчання з цієї теми. У ході тренінгового заняття було обговорено: нормативно-правову базу щодо домашнього насильства, форми роботи з учнями, про взаємодію суб’єктів у сфері запобігання домашньому насильству та про своєчасне інформування уповноваженого органу, який здійснює функції міжвідомчого координування щодо випадків домашнього насильства.

Працівники психологічної служби міста стали активними учасниками проведення таких вправ: «Острів», «Коло насильства», «Павутиння насильства», «Асоціації», «Стереотипи». У творчих групах було обговорено ситуації як допомогти дітям, які постраждали від домашнього насильства.