Гра-квест "У пошуках подарунків від Святого Миколая". ДНЗ №30 "Росиночка"

Дата: 20.12.2021 16:15

Свято Миколая - одне з найулюбленіших свят дітей. 20 грудня 2021 року Миколай завітав і до дітей дошкільного навчального закладу №30 «Росиночка». Проте, трапилося біда: подарунки ожили та заховалися від діток і дошкільники вирушили на їх пошуки…

Так розпочався квест по садочку «У пошук за подарунками від Святого Миколая» з дітьми старших груп. Дошкільнята знаходили конверти із завданнями, виконували їх та відгадували підказки, де знайти наступний конверт. Тут проявилися і логіка (відгадування загадок), і математичні вміння (вирішення прикладів), і мислення (розв’язування ребусів).

Вправлялися дошкільнята у співі, танцювали таночок, промовляли ввічливі слова та компліменти, пригадали лікарські рослини та розповіли, як вони піклуються про своє здоров’я.

Тільки дружба, спритність та кмітливість допомогли відшукати подарунки від Святого Миколая.