День Святого Миколая в ДНЗ № 2 "Берегиня"

Дата: 17.12.2021 13:36

Морозна нічка візерунки

На вікнах старанно пряде.

Йде Миколай, несе дарунки

І в кожну хату він зайде.

День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із дорослих вірить у здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи, він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання...

У переддень цього свята для вихованці ДНЗ № 2 «Берегиня» починається чарівний час, час загаданих бажань. Діти кладуть у чобітки листи, адресовані Святому Миколаю, в надії отримати диво: довгоочікувані подарунки.

А в день самого свята вихованці «Берегині» з великим нетерпінням чекають зустрічі з Миколаєм. Він завітав у кожну групу і привітав малят приємними подарунками.

Для дітей ця зустріч стала радісною і незабутньою подією, яку вони довго пам’ятатимуть. Діти привітали Гостя віршами і піснями. Доброта і любов, яку дарував людям Святий Миколай була донесена до кожної дитини.

Діти вірять у чудо, звершуване Святим Миколаєм і вчаться милосердя у Святого.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю.