Андріївські вечорниці у ЗДО №8 "Золотий півник"

Дата: 15.12.2021 14:07

Як багато свят взимку, що приносять задоволення та радість дітям. Таким святом стало святкування Андріївських вечорниць у ЗДО №8 «Золотий півник». В ошатній залі вихованці групи дітей старшого дошкільного віку «Калинка» співали веселих пісень, танцювали, ліпили вареники та жартували. А яке ж народне свято без гадання? Тож, жарти жартами, а кожна дівчинка вибрала собі те, що забажала. А яким захоплюючим був обряд кусання калити -  очей не відірвати.

Саме так, крок за кроком,  працівники закладу здійснюють ознайомлення дітей з традиціями українського народу, сприяють пробудженню пізнавальних інтересів до його історії, вихованню глибоких почуттів любові, поваги до народних звичаїв і традицій та розвитку творчих здібностей дітей.