Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 13.12.2021 14:34

Щиро вітаємо учнів закладів освіти Білоцерківської міської територіальної громади - переможців ІІІ (обласного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - та вчителів, котрі їх підготували, а саме: Морську Вероніку Василівну, ученицю 5 класу БНВО «Перша гімназія» (учитель Громадська Т.Г.) 1 місце, Заїкіну Софію Володимирівну, ученицю 8 класу БНВО «Перша гімназія» (Полякова О.В.) - 1 місце, Герасименко Дар'ю Сергіївну, ученицю 11 класу БЗШ № 5 (учитель Яковенко Л.М.) - 3 місце. Нових досягнень і перемог!!!