Турнір знавців козацтва "Де козак, там і слава". БЗШ №5

Дата: 07.12.2021 11:51

3 грудня в БЗШ №5 для учнів 5-х класів до Дня збройних сил України пройшов турнір знавців козацтва «Де козак, там і слава». Учасники роїв 5-х класів брали участь у таких номінаціях: «Знайомство», «Козацький характер», «З історії козаччини», «Конкурс капітанів», «Козацькими
стежками», «Рідна мова моя» та «Сильні, сміливі, спритні». Юні нащадки славетних козаків з честю витримали більшість іспитів. І козаків малювали, і про звичаї їх знали, і силу продемонстрували. Перемогу виборов рій 5-Б класу «Чорні запорожці» (кл. керівник Шубенко Л.О.), ІІ місце отримав рій 5-А класу «Нащадки козаків» (кл. керівник Юрковська М.М.) та ІІІ місце здобув рій «Козачата» (кл. керівник Безносікова О.В.). Традиційно кожна команда-учасниця отримала грамоти від адміністрації школи.

Після сьогоднішніх змагань в учнів залишилася славна пам`ять про подвиги наших козаків-запорожців. Отож пам’ятаймо, що ми є нащадками славних українських козаків.