Вітаємо фіналіста V ювілейного Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини

Дата: 03.12.2021 15:57

Нікітченко Сергій, учень 7 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, став єдиним фіналістом обласного профорієнтаційного турніру від закладів освіти Білоцерківської міської територіальної громади.

Цьогоріч турнір об’єднав близько 500 учасників – учнів 7-11 класів та студентів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Організатори заходу – Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Протягом місяця юні «підприємці» опановували принципи управління фінансами підприємства, вчилися досліджувати ринок і конкурентів, розробляли й упроваджували маркетингову стратегію. Всі ці навички допомогли учасникам турніру створити в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+ власні онлайн підприємства. Суть гри полягала в тому, щоб вивести власне віртуальне підприємство в лідери ринку.

Бажаємо Сергію майбутніх перемог та підкорення вершин бізнесу!