Свято ліхтариків у Шкарівському ЗДО "Веселка"

Дата: 30.11.2021 11:10

29 листопада у дитячому садочку святкували одне казкове свято, яке запозичили з вальдорфської педагогіки - Свято ліхтариків. Це вже наша традиція 2 рік.

Почалося воно із лялькового театру та казки про добру дівчинку з ліхтариком. Коли на вулиці стемніло, діти зі світлом від саморобних ліхтарів і під пісню «Ліхтарики» вийшли на прогулянку.

Перед святом вихователі багато говорили з дітьми про милосердя. У той час як природа взимку засинає і світ стає темнішим, настає час людям освітити світ самим. Потрібно лише зазирнути всередину себе і знайти світло в людській теплоті та доброті.

Після такого свята сам ліхтарик можна віднести додому та подарувати комусь із близьких, а можна просто віддати перехожому на вулиці, щоб поділитися своїм теплом та світлом.